Welurowe albumy ślubne – pamiątka w najpiękniejszej oprawie

EKSKLUZYWNE ALBUMY ŚLUBNE BIELSKO BIAŁA

Piękna pamiątka to ważny element każdego dużego i znaczącego dla nas wydarzenia. W czasach kiedy zalewają nas nieograniczone ilości elektronicznych fotografii, które łatwo i szybko skasować, zamienić, zastąpić kolejnymi coraz bardziej zaczynamy doceniać tradycyjne, ponadczasowe rozwiązania z nutką nowoczesności. Zdjęcia w wersji online łatwo usunąć, zgubić, stracić, namacalne albumy i wydruki będą z nami każdego dnia :) Takie właśnie są nasze albumy, które chcemy by były wspaniałą i trwałą pamiątką na lata. By dotknięcie oprawy, otwarcie pierwszej strony powodowało mocniejsze bicie serca, a wspomnienia w nich zawarte były ciągle świeże i piękne, by pamiątki z tak ważnych chwil miały godną oprawę.

FOTOGRAF ŚLUBNY BIELSKO BIAŁA, ŻYWIEC

Albumy i fotoksiążki, które dla Was mamy to najwyższej jakości wykonanie, trwałość i nowoczesny design.  To nie produkt z sieciówki, wykonywany na masową skalę, ale ręcznie wykonane, małe dzieła sztuki, które w unikalny sposób dopełnią całości Waszych wspomnień. Piękny album, wydruki to przedmioty z duszą, które można dotknąć, zatrzymać się przy nich na chwile, położyć na półce wśród pamiątek z podróży.... by cieszyły nasze oko i przywoływały miłe chwile.

FOTOGRAF WESELNY KATOWICE, KRAKÓW, WARSZAWA

Oferowane przez nas albumy ślubne, które można wykorzystywać również do wykonania pamiątki z sesji narzeczeńskiej czy rodzinnej to:
- indywidualny projekt
- personalizowana oprawa z najwyższej jakości materiałów i skór
- bogata gama pięknych kolorów i faktur
- trwałość i najwyższa jakość
- ponadczasowe, eleganckie wykonanie