Zagraniczna, industrialna sesja w Ostrawie I DOV Ostrava

INDUSTRIALNA SESJA ŚLUBNA DOV Ostrava

Za każdym razem kiedy mamy możliwość wykonania zagranicznej sesji ślubnej cieszymy się podwójnie bo sami dobrze wiecie jak cieszy nas odkrywanie nowych miejsc, wypraw i podróżowanie. Jeszcze bardziej cieszy nas fakt, gdy nasza para, nie boi się realizować naszych szalonych pomysłów. Z Agnieszką i Marcinem na początku zapowiadało się klasycznie - naturalna sesja ślubna w górach lub piękna górska sesja o wschodzie słońca.... hmmm,  stwierdziliśmy, że odpowiednio patrzy im z oczu i to może się udać. Pogoda pomogła gdyż warunki zapowiadały się nieciekawie. Raz się żyje, zaproponujemy im miejsce, w którym pogoda nie ma aż takiego znaczenia, a lokalizacja marzyła nam się już od dłuższego czasu. Plener ślubny w nietypowej scenerii to czasami ciekawe rozwiązanie z gwarancją, że nie spotkamy go na facebooku u znajomych ;)

ZAGRANICZNA SESJA ŚLUBNA W OSTRAWIE

Jednym z naszych plenerowych faworytów jest polskie morze :) Kochamy Bałtyk o każdej porze roku i gdy tylko nadarza się okazja to pakujemy się i pędzimy - czy to na sesję narzeczeńską w morskim klimacie czy na surferski plener z camperem :) chociaż ostatnio mieliśmy okazję przeżyć niesamowitą przygodę podczas sesji w Budapeszcie o której możecie poczytać tutaj. Ta sesja dała nam nową energię i odkryła na nowo fotografowanie w miejskim klimacie. Czasami ucieczka od natury i gór to świetny luz dla głowy i możliwość odnalezienia się w niecodziennym miejscu pracy ;)

DOV w Ostravie to charakterna lokalizacja, industrialnych budynków przemysłowych - stare piece, muzeum górnictwa, zbiorniki gazu. Praktycznie w centrum miasta możemy przenieść się trochę jakby w inny świat. Jeśli ktoś jest fanem tego rodzaju piękna, koniecznie powinien odwiedzić to miejsce. Dolni Oblast Vitkovice jest przestrzenią wielu działań artystycznych z festiwalem Colours of Ostrava na czele. Ta wyjątkowa lokalizacja dodaje kontemplowaniu muzyki nietypowych odczuć.
Cały teren można zwiedzać całkowicie za darmo, jeśli jednak chcemy usłyszeć o historii miejsca, zobaczyć jego wnętrze i poznać ciekawostki można zdecydować się na płatne zwiedzanie zakamarków konglomeratu.  Na koniec wycieczki można wypić pyszną wypalaną na miejscu kawę i zjeść smakowite ciasto, atrakcji dla miłośnika różnych uciech, co nie miara :)

FOTOGRAFIA ŚLUBNA KATOWICE, BIELSKO BIAŁA

ziękujemy za to, że daliście się namówić na nasz pomysł ;) mimo, że na początku Wasza reakcja nie pokazywała radości to po zobaczeniu sesji byliście pewni, że to był strzał w dziesiątkę i to nas cieszy najbardziej.

piękny bukiet jak zwykle - KNFS Workshop

Tagi: , , , , , , , , , , , ,
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] by miejsce, w której odbędzie się sesja było Wam bliskie. Jeśli marzy Wam się zagraniczna sesja narzeczeńska – śmiało – to Wasz czas, zaszalejcie i wykorzystajcie to by spełnić najskrytsze marzenia. […]