Sesja narzeczeńska o wschodzie słońca Bielsko Biała -Gabi & Antoś

SESJA NARZECZEŃSKA BIELSKO BIAŁA

Narzeczeński stan to piękny czas tylko dla Was. Fotografowanie narzeczonych to specyficzne przeżycie i może ktoś nam nie uwierzy, ale sesja narzeczeńska a sesja plenerowa po ślubie to dwa całkowicie różne tematy, a często traktowane są tak samo. Ten moment kiedy jeszcze wszystko jest przed Wami, kiedy przygotowania do dnia ślubu dopiero nabierają tempa, lub gdy dopiero wszystko się zaczyna. Niesamowite jest to jak zakochani,   tuż przed dniem kiedy powiedzą sobie tak, patrzą na siebie i w jaki sposób wykorzystują ten czas na sesji.

Często przed słyszymy -  jak mamy się ułożyć, co mamy robić, my nie umiemy pozować :) No i to jest właśnie wspaniałe. Dwoje zakochanych ludzi, którzy nie mają pojęcia co ze sobą począć, przez tą krótką chwilę uczą się siebie, poznają na nowo, poznają z innej strony, której jeszcze nie mieli okazji odkryć. Sesja narzeczeńska to wspaniały czas kiedy jesteście tylko Wy, możecie popatrzeć w oczy, bez widowni, bez przeszkadzania i skupić się tylko na sobie. Często po sesji słyszymy, że dawno nie zdarzyło się Wam poświęcić tyle czasu sobie na wzajem, by na spokojnie, bez żadnych przeszkadzajek pobyć, czasami w ciszy, czasami przy szumie drzew lub dźwiękach budzącego się do życia miasta.

Za co jeszcze kochamy sesje narzeczeńskie? Za to że tworzymy dla Was pamiątkę, którą później możecie wykorzystać podczas dnia ślubu, która często staje się dekoracją zaproszeń, staje na półkach i zawisa na ścianach :) My mamy własne galerie sztuki w Waszych domach i to jest piękne.

Sesje narzeczeńskie lubimy też za to, że możemy się poznać, pośmiać, porozmawiać, zobaczyć jacy jesteście dla siebie, co jest dla Was ważne i jeszcze przed dniem ślubu Wy możecie zobaczyć jak pracujemy, na co zwracamy uwagę i czego od Was oczekujemy.

SESJA NARZECZEŃSKA O WSCHODZIE SŁOŃCA

Mało kto lubi wstawać z kurami ;) a jeszcze mniej osób lubi wstawać przed pojawieniem się pierwszych promieni słońca, ale to najpiękniejszy czas by nikt nam nie przeszkadzał, byście Wy czuli się swobodnie i nikt nie spoglądał na Was zza rogu. Jeśli wahacie się czy zdecydować się na sesje narzeczeńską o wschodzie słońca to pomyślcie, że to tylko jeden raz ;) i już nie będziemy Was zrywać po nocy..... no chyba, że tak Wam się spodoba i na plener też już od samego rana będziecie gotowi do działania.

Ważne by miejsce, w której odbędzie się sesja było Wam bliskie. Jeśli marzy Wam się zagraniczna sesja narzeczeńska - śmiało - to Wasz czas, zaszalejcie i wykorzystajcie to by spełnić najskrytsze marzenia.  Nawet nie zdajecie sobie sprawy, że czasami jest to tańsza opcja niż podróż po Polsce, a pamiątka .....ahhh niezapomniana, mimo że sesja nad morzem zawsze skrada nasze serce :) .

FOTOGRAF ŚLUBNY KATOWICE, BIELSKO BIAŁA, KRAKÓW

piękny makijaż Gabi - Blondlove by Beata Walatek 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments