Industrialna sesja ślubna w starym magazynie

INDUSTRIALNE WESELE W PLENERZE

Czym można się zająć w lutowe przedpołudnie, kiedy nie jesteśmy jeszcze w biegu i w pełni sezonu ślubnego? Na przykład industrialną sesją zorganizowaną tak jak czujemy, jak nam w duszy gra <3. Zorganizowaną od A do Z w naszym stylu, by pokazać, że jest wiele możliwości na miejsce sesji poślubnej, niekoniecznie w górach, na polanie i w lesie J Są też inne, ciekawe rozwiązania, jak np. sesja zdjęciowa w stylu industrialnym. Korzystajmy z nich i czasami dajcie się namówić, by zrobić coś nieszablonowego.

MAGIA FOTOGRAFII INDUSTRIALNEJ

Industrialne klimaty są bardzo bliskie naszemu sercu, bo lubimy ten styl – surowe wnętrza, beton, drewno, morze kwiatów i ten delikatny „paproszek”, który dodaje całości delikatnie zmierzwionego charakteru. Ten brudek, paproch, przez co zdjęcia nie są do końca idealne, ale prawdziwe, a w tle wasze autentyczne uczucia i bliskość.

Nie brakuje dziś osób, które w surowej, opuszczonej przestrzeni dostrzegają niesamowity klimat. Dawne rezydencje, przytłaczające wielkością fabryki, magazyny, szpitale, kościoły – w każdej miejscowości w kraju znajdują się zakątki, w których może powstać piękna industrialna sesja zdjęciowa. Pełne splendoru miejsca, które dawniej tętniły życiem, dziś świecą pustkami i stanowią ciekawą inspirację dla wielu fotografów. Pozostawione bez opieki ze strony człowieka popadają w ruinę. Sesja industrialna to prawdziwe wyzwanie zarówno dla fotografa, jak i dla modelki. Trzeba wczuć się w klimat i wyrwać z oklepanych motywów zdjęć. Fotografia industrialna daje też szansę spojrzenia wstecz i zastanowienia się nad historią zapomnianych miejsc.

SESJA ŚLUBNA OPUSZCZONE MIEJSCA, CZYLI PLENER W STARYM MAGAZYNIE

Jesteśmy zwolennikami „less is more” i chyba zawsze będziemy się tego trzymać przy sesjach ślubnych, sesjach narzeczeńskich czy samym reportażu. Lubimy kwiaty, dodatki, piękne przedmioty, ale jeśli mamy wybierać, zawsze wybierzemy minimalizm, rozwiane włosy i prostotę. Może industrialna sesja zdjęciowa ślubna, którą dziś Wam przedstawiamy nie jest z tych minimalistycznych, ale świetnie obrazuje stylistykę, która jest bliska naszemu sercu – ludzie i kontakt z nimi (to zawsze będzie na pierwszym miejscu) w otoczeniu naturalnych kolorów i barw, piękne przedmioty z drewna i owoców ziemi.

INDUSTRIALNA SESJA ZDJĘCIOWA W STARYM MAGAZYNIE

Długo zastanawialiśmy się, jakie miejsce wybrać na naszą industrialną sesję plenerową. Chcieliśmy znaleźć lokalizację, która nie będzie uzależniona od kaprysów pogody, w końcu za dużo osób brało udział w sesji, by dopasowywać terminy do warunków atmosferycznych. Padło na najmniej oczywiste miejsce – magazyn sprzętu budowlanego. Każda sesja zdjęciowa to nowe doświadczenia i tak było również tym razem.

Opuszczone budynki, hale i wielkie przestrzenie mają w sobie ogromny potencjał zdjęciowy i inspirują do tworzenia intrygujących, industrialnych sesji ślubnych. Wydają się zapomniane i trochę dzikie. Odrapane, popękane ściany czy rdzewiejące konstrukcje same w sobie stanowią ciekawe tło dla zdjęć i dzięki swojej fakturze nadają im klimatu. Szczególnie, kiedy do stworzenia industrialnej sesji narzeczeńskiej czy ślubnej jest cały obiekt, w tym wypadku magazyn, a nie jedynie ściana. Gdy powiedzieliśmy naszym ulubieńcom, gdzie odbędzie się sesja, niektórzy patrzyli z lekką nutką niedowierzania, uśmiechem pod nosem lub przekąsem. Jednak zaufali i oto dziś prezentujemy Wam całą industrialną sesję ślubną, nad którą pracowali cudowni, najlepsi i niezawodni. Choć może się wydawać, że niszczejące budynki nie sprawdzą się jako tło zdjęć ślubnych, to praktyka pokazuje, że efekty mogą być zadziwiające.

Dziękujemy naszym cierpliwym modelom. Mamy nadzieję, że ta sesja będzie ciekawym źródłem inspiracji i bodźcem do spróbowania czegoś nowego.

Sesja to przede wszystkim pamiątka dla pary młodej, nie zapominajmy o tym.

modele: Marta Czajka   &   Dominik Nawrocki
Suknia: Patricia Szlazko Suknie Ślubne
Makijaż: Justyna Sadowska Make-up
Kwiaty & dodatki: KNFS Workshop
Manicure: Hands Up
Biżuteria: OTO Studio Jewelry
Fryzura: WeraLook
Oprawki: Rosiewicz Optyka    Tavat   Moscot

 

 

Tagi: , , , , , , , , , , ,
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
emm
8 miesięcy temu

Jejku, jakie najlepsze <3

Darek
10 miesięcy temu

Mega charakterna sesja, trudno nie być pod wrażeniem!

Ola
1 rok temu

Material sztos

Grzesiek
1 rok temu

Super sesja. Industrialny klimat świetnie pokazany. <3

Michał Krawczyński

Fajna ta sesja. Industrialne klimaty są bliskie mojemu sercu.