Reportaż ślubny

Historie par

Sesje narzeczeńskie

Video

JAK PRACUJEMY

 

Reportaż ślubny to bardzo wyjątkowy dzień pełen emocji, rodzinnej atmosfery i zabawy.  W tym ważnym dla Was dniu najczęściej spotykamy się na przygotowaniach, gdy Panna Młoda kończy makijaż, zakłada suknie a w domu jest małe zamieszanie :)  Gdy pracujemy w dwójkę, możemy być w dwóch lokalizacjach jednocześnie - u Pana Młodego i u Pani Młodej, chyba że przygotowania odbywają się w jednym miejscu. Gdy pracujemy w pojedynkę przygotowania odbywają się u Panny Młodej.

W dniu  ślubu jesteśmy z Wami cały czas podczas najważniejszych momentów, gdy Pan Młody pierwszy raz zobaczy swoją wybraną, gdy powiecie sobie “tak”, gdy kolejny gość nie pozwala Wam usiąść podczas zabawy, aż po oddanie welonu i krawata kolejnym śmiałkom :). Reportaż kończymy na oczepinach - to dobry moment by zakończyć reportaż ponieważ mamy wystarczającą ilość materiału by stworzyć dla Was piękną pamiątkę, a Wy i goście nadal wyglądacie pięknie - im późniejsza godzina po północy tym bywa różnie :)

Jak końcowo wygląda pakiet ślubny, co się w nim zawiera i co koniec końców znajdzie się w umowie jest w dużej mierze wyłącznie Waszą decyzją gdyż zdajemy sobie sprawę, że każda para jest inna i każdy reportaż ślubny jest inny. W ofercie przedstawiamy ogólny zarys tego jak może przebiegać nasza praca, zazwyczaj jesteśmy z Wami maksymalnie 14 godzin w dniu ślubu, pracę zaczynamy najczęściej od przygotowań a kończymy po oczepinach. Do swojego pakietu proponujemy Wam  piękne, ręcznie robione albumy, wydruki - co tylko Wam się zamarzy.