Referencje

referencje

JUSTYNA i MICHAŁ 

Po obejrzeniu zdjęć, które od Was otrzymaliśmy jesteśmy pod olbrzymim wrażeniem! Zdjęcia są idealne, a plener wręcz magiczny! :)Daliście nam wspaniałą pamiątkę najważniejszego dla nas dnia. Współpraca z Wami przebiegała w bardzo miłej atmosferze, a efekt okazał się profesjonalny i przeszedł nasze oczekiwania! Pomysł Magdy na plener śluby był strzałem w dziesiątkę! :) Każdemu życzymy tak zachwycających zdjęć! Dziękujemy i polecamy!

ALICJA i PAWEŁ

Szukając fotografa ślubnego, kierowaliśmy się przede wszystkim nietuzinkowym spojrzeniem na ceremonię ślubną, umiejętnością uchwycenia emocji, najdrobniejszych detali oraz wysoką jakością wykonywanych zdjęć. Fabryka Fotografii okazała się w tym przypadku znakomitym wyborem. Widać, że Magda i Paweł wykonują swoją pracę z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Razem z mężem jesteśmy zachwyceni efektami zarówno reportażu ślubnego jak i bajecznej sesji plenerowej, która przebiegła w przesympatycznej atmosferze :) Dziękujemy i polecamy!

AGATA i PAWEŁ 

Magda i Paweł, to wspaniała para fotografów reprezentujących sobą i swoją pracą pełen profesjonalizm i ogromny talent. Praca z Nimi, jak i efekty tej pracy są nie tylko niezwykłe, ale również niosą ze sobą radość i wzruszenie, a także sprawiają, że wspomnienia tych wyjątkowych chwil są ciągle żywe. Dzięki Nim możemy, w piękny sposób, odtworzyć sobie to wszystko, co emocje nie pozwoliły zachować w pamięci w tym Naszym Dniu. Podjęty przez nas wybór, to był strzał w 10-kę i gdyby istniała możliwość ponownego wyboru fotografa, to z całą pewnością nie zmienilibyśmy naszej decyzji. Magdzie i Pawłowi dziękujemy z całego serca i kierujemy ogromne wyrazy uznania. Szczerze i gorąco będziemy polecać współpracę z Wami wszystkim przyszłym małżonkom.

ASIA i RADEK

Współpraca z Magdą i Pawłem była dla nas czystą przyjemnością Spotkaliśmy ludzi, którzy wykonują swoją pracę z zamiłowaniem i pasją. Zdjęcia nie są banalne i wymykają się z wszelkich standardów! Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów naszej współpracy, mamy wspaniałą pamiątkę , która zachwyca wszystkich oglądających. Polecamy z całego serca! Jesteśmy wdzięczni za uwiecznienie naszego dnia, chwile wzruszenia, które dzięki wam towarzyszą nam do dziś.

MONIKA i GRZEGORZ

Fabryka Fotografii towarzyszyła nam w najważniejszym momencie naszego życia. Był to towarzysz tak dyskretny i profesjonalny, że nawet nie poczuliśmy ich obecności, a efekty ich pracy zdumiały nas. Nie zdawaliśmy sobie sprawy ile pięknych chwil mogłaby umknąć naszej uwadze gdyby nie Fabryka Fotografii! Każde ze zdjęć jest wyjątkowe i dopracowane w każdym szczególe. Bardzo serdecznie im dziękujemy i polecamy Fabrykę Fotografii!!! Do następnego razu nasi drodzy!:)

MARCELINA i ARTUR

Współpraca z Wami była naprawdę świetna. Miła i sympatyczna atmosfera, którą stworzyliście podczas sesji sprawiła, że chciało by się jeszcze, a podczas oglądania fotek człowiek zastanawia się w którym momencie zostały one zrobione. Efekt końcowy Waszej pracy… nudny, monotonny, banalny, mało oryginalny… tego z pewnością NIE MOŻNA Wam zarzucić i z pewnością nie poleciłabym Waszych usług osobom, które chcą mieć zdjęcia takie jak inni, ponieważ wasza praca i nietuzinkowe pomysły sprawiają, że takich zdjęć u znajomych na pewno się nie zobaczy. Za każdym razem gdy ktoś przegląda nasze zdjęcia i zachwyca się nimi jesteśmy co raz bardziej utwierdzani w przekonaniu, że dokonaliśmy dobrego wyboru decydując się na wasze usługi. Zresztą co tu dużo mówić wystarczy popatrzeć na zdjęcia…

KASIA i ROBERT

Dzięki Fabryce Fotografii nasze najpiękniejsze chwilę będziemy pamiętać do końca życia. Magda i Paweł to profesjonaliści, którzy dbają o każdy detal oraz o to aby każde zdjęcie było jedyne i niepowtarzalne. Polecamy wybór Fabryki Fotografii każdej parze, która chce codziennie spoglądać na swoje zdjęcia z coraz większym zachwytem i zadowoleniem. :)

MARZENA i TADEUSZ

BARDZO DZIĘKUJEMY Magdzie i Pawłowi za fantastyczne zdjęcia z naszego ślubu, wesela i sesji plenerowej. To był ślub naszych marzeń, który dzięki Wam pozostanie na zawsze w naszych sercach, wspomnieniach i zachwycającym albumie. Zdjęcia są bajkowe, nasycone radością, kolorem i uczuciami, mają swój niepowtarzalny urok i czar, który przypomina o niezwykłości przeżytych chwil. Wiele z nich to prawdziwe „perełki”, artystyczne dzieła, których wyjątkowość i piękno trudno opisać słowami. Polecamy każdemu i jeszcze raz dziękujemy za to, że byliście z nami !!!

MARYSIA i MATEUSZ

Wybierając firmę, która uwieczni dzień naszego ślubu i późniejszą sesję kierowaliśmy się przede wszystkim jakością zdjęć, sesja każdej pary jest wyjątkowa, niepowtarzalna i przede wszystkim bardzo naturalna więc wybór Fabryki Fotografii również był oczywisty. Jednak to nie wszystko. Tym co najbardziej urzekło nas w czasie wspólnej pracy to niesamowita atmosfera i profesjonalizm, w dniu ślubu nikt tak jak Paweł nie potrafił ukoić nerwów, podczas sesji natomiast Magda swoją pomysłowością rozśmieszała nas do łez dzięki czemu zdjęcia są tak naturalne i jedyne w swoim rodzaju. Naszą wspólną pracę będziemy długo i świetnie wspominać!