o nas

 Witajcie !

Cieszymy się, że tu jesteście i mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na dłużej.  
Jeśli tak samo jak nam, Wam również krew płynie szybciej gdy tylko planujecie nową, nieznaną podróż (zerknijcie koniecznie na nasze fotograficzne wojaże na blogu) , książki zaczynają zajmować w domu więcej miejsca niż jest gdzie je składować, ludzie są dla Was ciągle to nową inspiracją i zagadką, a kolejne spotkanie nie przestaje Was inspirować, Waszym celem jest stawianie sobie ciągle nowych wyzwań.... to nadajemy na tych samych falach więc klamka zapadła :)

Chcemy by nasze fotografie  były pełne naturalności, uczuć, a głównym tematem byście byli Wy. Piękne widoki, akcesoria to tylko dodatki. Ponadczasowym i najprawdziwszym tematem zawsze będziecie człowiek.  Dzięki temu, że działamy w teamie macie pewność, że żaden moment nie umknie, a suknia i dodatki zostaną sowicie obfotografowane.

Pochodzimy z gór, pełnych malowniczych widoków, wzniesień i natury, ale nieprzerwanie od 9 lat razem fotografujemy w całej Polsce, a czasami nawet na świecie.
Podróże nam nie straszne, to jest to co nadaje nam rytm i motywuje do dalszego działania, dzięki nim nieprzerwanie od tylu lat fotografowanie ludzi cały czas nas fascynuje,
a odwiedzanie nowych miejsc daje wiele inspiracji na sesyjne wojaże  :) .
Z wielką radością wybierzemy się do Was lub z Wami w najskrytsze zakątki. Uwielbiamy sesje na łonie natury, plenery i śluby nad morzem, w urokliwych miejscach.
Na co dzień spotkacie nas na śląsku, spędzamy czas w Bielsku Białej, Żywcu, Katowicach więc jeśli tylko będziecie w pobliżu to spotkajmy się, poznajmy bliżej przy kawie lub czymś słodkim,
opowiecie nam o Waszej historii, miłości i o Was samych ...