Weronika & Kuba – sesja narzeczeńska w Katowicach

SESJA NARZECZEŃSKA W KATOWICACH
Na miejscem na sesję narzeczeńską dla tej uroczej pary nie zastanawialiśmy się długo. Weronika & Kuba na co dzień miejszkają więc ta lokalizacja jest bliska ich życiu. Generalnie nie jest to anturaż, który najczęściej spotykamy podczas sesji plenerowych i narzeczeńskich, ale uznaliśmy, że będzie to bardzo miła odmiana, wyzwanie i sposób na stworzenie ciekawej pamiątki dla naszych uroczych zakochanych, którzy lada moment połączą się na całe życie :)

MIEJSKA SESJA NARZECZEŃSKA
Miejska, katowicka architektura bardzo przypadła nam do gustu. Cegła, piękne ciepło zachodzącego słońca, spokój i radość bijąca od naszych bohaterów powodowała, że wiedzieliśmy, iż najważniejsze jest tu i teraz a miejsce, w którym się znaleźliśmy napewno po obejrzeniu finalnego efektu, również im potwierdzi, że “to jest to”.
W popołudniowym słońcu spacerowaliśmy zabieganymi ulicami Katowic, sesja w ciągu dnia, w dodatku w centrum miasta to wyzwanie i niewielki stres, ale daliśmy radę, a pyszna kawa z naszymi zakochańcami na koniec wynagrodziła nam wszystkie niedogodności.
Sesja narzeczeńska w Katowicach zaliczona na +, teraz już tylko pozostaje nam oczekiwać i odliczać dni do ślubu Weroniki i Kuby, który już lada moment. Już nie możemy się doczekać by zobaczyć ognistowłosą Weronikę w jej wyjątkowym dniu. Kuba – jesteś szczęściarzem ! :)

FOTOGRAF ŚLUBNY KATOWICE – Brańka&Kowaleczko

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments