Glamour ślub Venecja & Verona w Szczyrku

ŚLUB W STYLU GLAMOUR VENECJA & VERONA SZCZYRK

Od dawna mówi się, że Szczyrk to małe, polskie Aspen. Zakochani ściągają z różnych stron by właśnie w tym miejscu spędzić dzień ślubu i bawić się do białego rana. W końcu wesele w Szczyrku to jest coś. W otoczeniu gór, wyciągów narciarskich, straganów, baranich skór, wszechobecnych pamiątek i tłumu turystów odnajdują swoisty klimat, który przyciąga jak magnes. Wachlarz sal weselnych od karczmianych, drewnianych wnętrz po eleganckie z kryształami i białą posadzką. Najważniejsze by w tej rozpiętości dostępnych rozwiązań znaleźć miejsce, które odda nasz styl i charakter. Miejsce, które pozwoli stworzyć przestrzeń, która w dniu przyjęcia stworzy efekt "to jest to" i zapewni przyjęcie z marzeń i snów. Sale Venecja & Verona a także siostrzane Romeo & Julia to miejsce dla fanów elegancji i przestronności. Dla Sabiny marzeniem  było morze naturalnych kwiatów, pudrowy róż, błysk i glam. Czy jej się to udało - zdecydowanie tak.

ŚLUB GLAMOUR KATOWICE

Czy podczas ślubu najważniejsze jednak jest morze dodatków, światła i cały ten anturaż. Pewnie trochę tak, bo zazwyczaj na co dzień nie mamy możliwości organizować takiej imprezy, ubierać się w taki sposób i nie po to poświęcamy tyle czasu na przygotowania. Jednak dla nas najważniejsze jednak jest to co łączy Was dwoje i dlaczego jesteście w tym miejscu o tej porze.
Sabinę i Marcina poznaliśmy na długo przed ich ślubem kiedy biegali po łące w świetle letniego słońca podczas sesji narzeczeńsko-rodzinnej z ich ukochaną, przeuroczą Lenką, która już na całą wspólną znajomość zawładnęła naszymi sercami. Mała królowa, przebojowy łobuz i sama słodycz w jednym :) wiadomo - ma to po mamie. Obie szalone, kochające przebieranki, modę ale w tym wszystkim ciepłe i wrażliwe. A na tą całą mieszankę - on, spokojny, opanowany, z niesamowitą energią i ciepłem. Ktoś musi równoważyć to szaleństwo i Marcin to na pewno odpowiedni człowiek w tym małym wariatkowie. Uwielbiamy ich i wszystko co z nimi związane.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA KATOWICE, BIELSKO BIAŁA

ziękujemy za pierwsze spotkanie, za dzień ślubu i dzień pełen wrażeń w Budapeszcie. To nie jest znajomość na jedno zlecenie :)

lokalizacja :  Venecja & Verona Szczyrk
kwiaty i dekoracje : KNFS Workshop
suknia PM : Madonna
makijaż: Karolina Szenkel
buty PM: Asos
słodki stół: Sweet bouquet
oprawa muzyczna: DJ Peel
garnitur: Ireneus Atelier

 

    

               

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments