Zagraniczna sesja ślubna w Budapeszcie nad jeziorem I Sabina & Marcin

ZAGRANICZNA SESJA ŚLUBNA W BUDAPESZCIE

Budapeszt to piękna stolica, pełna klimatycznych uliczek, pachnących dobrociami kawiarni i tajemniczych zaułków. Okolice tej uroczej stolicy są równie interesujące, ale to będziecie mieli okazję zobaczyć na zdjęciach. Sabina & Marcin od początku pokazali nam swoją szaloną stronę i byliśmy przekonani, że z takim teamem można konie kraść, a na sesję wybrać niestandardowe miejsce. Sesje zagraniczne nie są nam obce, bardzo lubimy odkrywać nowe miejsca i gdy tylko możemy staramy się namówić nasze pary na coś odjazdowego, to super przygoda a dla nich wyjątkowa pamiątka, a podobnej trudno szukać w albumach u znajomych. Całym sercem kochamy Skandynawię i nasze polskie morze i gdy tylko możemy uciekamy w te miejsca by fotografować - do dziś wspominamy emocjonalny ślub w Kopenhadze, który mieliśmy okazję uwiecznić. Tym razem jednak nie była to ani Dania ani nasze, ukochane polskie morze, a stolica naszych sąsiadów :)
Gdy tylko zaproponowaliśmy Sabinie & Marcinowi naszą wizję  byli zaskoczeni, ale nie trzeba było długo czekać na stwierdzenie " plener ślubny w Budapeszcie? to kiedy jedziemy?" :D to była reakcja na którą czekaliśmy zacierając ręce. W ciągu jednego dnia zrobiliśmy prawie 1000 kilometrów, przetrwaliśmy 34 stopniowy upał i 10 godzin w samochodzie, spożyliśmy wykwintne posiłki w McDonaldzie i oglądaliśmy cudny zachód słońca nad węgierskim jeziorem. Dzień zakończyliśmy o 2:00, ale było warto dla każdej minuty tego dnia.

SESJA ŚLUBNA NA WĘGRZECH

Dla Sabiny dzień zaczął się bardzo wcześnie,  by pięknie prezentowała się cały, pełny atrakcji dzień, jej makijaż musiał byś ekstremalnie wytrzymały. Dzięki Justynie Sadowskiej Make-up było to możliwe. Jej dzieło spisało się świetnie i przetrwało praktycznie cały dzień, niesamowity upał, pełne słońce,  klimatyzację, pogoń za kadrami i pięknym światłem. Po 5 godzinach drogi byliśmy na miejscu gotowi do działania, by nienagannie wyglądający Marcin, elegancki i przystojny jak zwykle, wraz z Sabiną w cudnej sukni od Madonna Suknie Ślubne  i bukietem w dłoni od KNFS Workshop mogli poczuć się jak prawdziwi modele i wpaść w wir tętniącego życiem Budapesztu, tworząc dla siebie najpiękniejszą pamiątkę ślubną.  Biegaliśmy po ulicach jak szaleni, nie zwalniając tępa, by nie uciekło nam światło, by zobaczyć jak najwięcej, by uchwycić jak najwięcej pięknych miejsc. Tyle rzeczy było do zobaczenia, tyle punktów do sfotografowania. Piękny zachód słońca nad jeziorem zakończył naszą zagraniczną przygodę, a my wyruszyliśmy w kolejną, 5 godzinną podróż, tym razem do domu.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA KATOWICE, BIELSKO BIAŁA

ziękujemy za cudownie spędzone 17 godzin w biegu, pogoni za słońcem i niezapomnianymi kadrami, byliście dzielni  i już wiemy, że to nie jest znajomość na "jeden raz" :)

Tagi: , , , , , , ,
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] każdym razem kiedy mamy możliwość wykonania zagranicznej sesji ślubnej cieszymy się podwójnie bo sami dobrze wiecie jak cieszy nas odkrywanie nowych miejsc, wypraw i […]