Zagraniczna, industrialna sesja w Ostrawie I DOV OstravaINDUSTRIALNA SESJA ŚLUBNA DOV Ostrava

Za każdym razem kiedy mamy możliwość wykonania zagranicznej sesji ślubnej cieszymy się podwójnie bo sami dobrze wiecie jak cieszy nas odkrywanie nowych miejsc, wypraw i podróżowanie. Jeszcze bardziej cieszy nas fakt, gdy nasza para, nie boi się realizować naszych szalonych pomysłów. Z Agnieszką i Marcinem na początku zapowiadało się klasycznie - naturalna sesja ślubna w górach lub piękna górska sesja o wschodzie słońca.... hmmm,  stwierdziliśmy, że odpowiednio patrzy im z oczu i to może się udać. Pogoda pomogła gdyż warunki zapowiadały się nieciekawie. Raz się żyje, zaproponujemy im miejsce, w którym pogoda nie ma aż takiego znaczenia, a lokalizacja marzyła nam się już od dłuższego czasu. Plener ślubny w nietypowej scenerii to czasami ciekawe rozwiązanie z gwarancją, że nie spotkamy go na facebooku u znajomych ;)

ZAGRANICZNA SESJA ŚLUBNA W OSTRAWIE

Jednym z naszych plenerowych faworytów jest polskie morze :) Kochamy Bałtyk o każdej porze roku i gdy tylko nadarza się okazja to pakujemy się i pędzimy - czy to na sesję narzeczeńską w morskim klimacie czy na surferski plener z camperem :) chociaż ostatnio mieliśmy okazję przeżyć niesamowitą przygodę podczas sesji w Budapeszcie o której możecie poczytać tutaj. Ta sesja dała nam nową energię i odkryła na nowo fotografowanie w miejskim klimacie. Czasami ucieczka od natury i gór to świetny luz dla głowy i możliwość odnalezienia się w niecodziennym miejscu pracy ;)

DOV w Ostravie to charakterna lokalizacja, industrialnych budynków przemysłowych - stare piece, muzeum górnictwa, zbiorniki gazu. Praktycznie w centrum miasta możemy przenieść się trochę jakby w inny świat. Jeśli ktoś jest fanem tego rodzaju piękna, koniecznie powinien odwiedzić to miejsce. Dolni Oblast Vitkovice jest przestrzenią wielu działań artystycznych z festiwalem Colours of Ostrava na czele. Ta wyjątkowa lokalizacja dodaje kontemplowaniu muzyki nietypowych odczuć.
Cały teren można zwiedzać całkowicie za darmo, jeśli jednak chcemy usłyszeć o historii miejsca, zobaczyć jego wnętrze i poznać ciekawostki można zdecydować się na płatne zwiedzanie zakamarków konglomeratu.  Na koniec wycieczki można wypić pyszną wypalaną na miejscu kawę i zjeść smakowite ciasto, atrakcji dla miłośnika różnych uciech, co nie miara :)

FOTOGRAFIA ŚLUBNA KATOWICE, BIELSKO BIAŁA

ziękujemy za to, że daliście się namówić na nasz pomysł ;) mimo, że na początku Wasza reakcja nie pokazywała radości to po zobaczeniu sesji byliście pewni, że to był strzał w dziesiątkę i to nas cieszy najbardziej.

piękny bukiet jak zwykle - KNFS Workshop

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
trackback

[…] by miejsce, w której odbędzie się sesja było Wam bliskie. Jeśli marzy Wam się zagraniczna sesja narzeczeńska – śmiało – to Wasz czas, zaszalejcie i wykorzystajcie to by spełnić najskrytsze marzenia. […]