Wesele Kocierz Hotel&Spa I Targanice

Zdjęcia ślubne Kocierz Hotel & Spa Targanice

Justynę i Bartka poznaliście jakiś czas temu gdy publikowaliśmy ich rustykalną sesję ślubną w okolicach Częstochowy. Malownicze widoki w cudnym, ciepłym słońcu i piękna para zakochana w sobie bez pamięci to recepta na udaną sesję ślubną. Już po dniu ich ślubu wiedzieliśmy, że nadajemy na tych samych falach i sesja plenerowa to będzie sama przyjemność. Justyna znalazła nas dzięki swojej pięknej sukni od Anny Kary (w projektach której my też jesteśmy skrycie zakochani od dawna) i już nie było odwrotu. Tak ciepłe przyjęcie przez rodzinę i wszystkich gości podczas dnia ślubu to coś co sprawia, że nasza praca staje się jeszcze bardziej wyjątkowa.
Nasza urocza para mimo, że na co dzień mieszka w mieście stworzonym dla artystów, czyli Krakowie, a przy okazji oboje są artystami więc miejsce zamieszkania nie może pasować lepiej :) na miejsce swojego przyjęcia weselnego wybrała malowniczo położoną drewnianą karczmę zwaną Baciarską Chatą usytuowaną przy Kocierz Hotel & Spa w Targanicach nieopodal Andrychowa. Piękne widoki na góry, dopisująca pogoda i wspaniała, ciepła atmosfera to najlepszy opis ich dnia.  Zdjęcia ślubne w Kocierz Hotel & Spa robiły się same, dzięki gościom, którzy bawili się do białego rana i parze, która nie dawała im odpocząć ani na chwilę.

Fotograf ślubny Bielsko-Biała, Katowice, Kraków

Większość naszych par to fani natury, drewna, prostoty i świeżych kwiatów. Cieszy nas to niesamowicie bo sami bardzo lubujemy się w tej tematyce, a nie ma nic wspanialszego niż fotografować to co się kocha czyli miłość pośród natury.  Drewniana karczma, którą wybrali sobie Justyna & Bartek to bardzo specyficzne miejsce, idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie ciepło i przytulność naturalne drewna w otoczeniu gór, ale jednak z namiastką elegancji i luksusu.  Ciepłe wnętrze dające namiastkę domu, kominek to coś co tworzy przyjazną atmosferę i sprawia, że nasi goście i my czujemy się jak w domu.
W czasie mody na przyjęcia ślubne w stodole, klimaty slowwedding i plenerowych ślubów to idealne rozwiązanie dla osób lubiących takie klimaty jednak chcących coś odrobinę tradycyjnego.

Wesele w drewnianej karczmie

Zapraszamy Was na jeszcze ciepłe zdjęcia ślubne Justyny & Bartka w drewnianej karczmie, Baciarska Chata w Kocierzu.

suknia ślubna Justyny: ANNA KARA
ramoneska Justyny: Nikola Gadzinowska
makijaż : Marcelina Bystroń Make Up

         

Tagi: , , , , , , , ,
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments