Ukraińsko – polski ślub w Pałac na Wodzie – Staniszów – Kamila i Misza

Ukraińsko-polski ślub w Pałacu na Wodzie – Staniszów – Kamila & Misza

Kamila i Misza to para, dzięki której mieliśmy przyjemność uczestniczenia w ukraińsko-polskim ślubie. Dwoje zakochanych w sobie ludzi, eleganckie miejsce na przyjęcie weselne, miła atmosfera, życzliwi i uśmiechnięci goście – to wszystko sprawiło, że ukraińskie wesele w Polsce było wyjątkowym wydarzeniem.

Ukraińsko-polski ślub i wesele

Kamila i Misza ślubowali sobie miłość w niedużym, urokliwym kościele p.w. Przemienienia Pańskiego w Staniszowie. Co ciekawe, inaczej niż w tradycyjnych kościołach do jego wnętrza trzeba było wejść schodami w dół. Nasza zagraniczna para wybrała eleganckie miejsce na przyjęcie weselne, a dokładniej salę znajdującą się w Pałacu na Wodzie w Staniszowie. Sama miejscowość słynie z licznych zabudowań pałacowych oraz zamkowych znajdujących się na willowych przedmieściach Jeleniej Góry – turystycznego centrum tego regionu. Klimatyczny kompleks pałacowy okazał się idealnym miejscem na międzynarodowe wesele. Przygotowane z okazji ukraińskiego wesela dwie piękne przeszklone oranżerie z widokiem na stawy porośnięte sitowiem tworzyły magiczny klimat do rozmów przy eleganckich, okrągłych stolikach oraz tańców. A samo otoczenie stawów zachęcało do spędzenia chwil także na świeżym powietrzu.

Tradycyjne ukraińskie wesele

Ślub dwóch osób różnej narodowości zyskuje niezwykłą oprawę ze względu na odmienne zwyczaje i tradycje. Ukraińsko-polski ślub i wesele to dla rodzin Państwa Młodych niepowtarzalna okazja do rozmów na temat ukraińskich zwyczajów i tradycji weselnych, śpiewania regionalnych pieśni i udziału podczas wesela w międzynarodowych zabawach. W czasie zagranicznego ślubu i wesela goście Pana Młodego ubrani byli w piękne, tradycyjne koszule z kolorowym haftem. W bardzo wyraźny i piękny sposób podkreślili swoje przywiązanie do rodzimych tradycji, wnosząc w ten dzień dodatkowy element kultury Wschodu. W czasie uroczystości nie zabrakło także błogosławieństwa tradycyjnym chlebem, a podczas samej zabawy licznych toastów i życzeń płynących prosto z serca.

Ukraińskie wesele w Polsce

W przytulnym, odrestaurowanym wnętrzu pałacu kameralne wesele przebiegało w niezwykle radosnej i przyjaznej atmosferze. Dla gości, którzy po raz pierwszy mieli okazję uczestniczyć w ukraińskim weselu, było to bez wątpienia także bardzo ciekawe doświadczenie. To, na czym najmocniej skupiliśmy się, fotografując ukraińsko-polski ślub i międzynarodowe wesele to piękna, głęboka relacja między małżonkami wyrażająca się w czułych gestach, uśmiechach, mimice twarzy. Ukraińskie wesele obfitowało zarówno w chwile pełne wzruszeń, jak i szczęścia i radości. Kameralne wesele było wspaniałym wydarzeniem, w którego czasie Para Młoda mogła dzielić się z najbliższymi sercu osobami swoim szczęściem i bardzo silnymi emocjami, które towarzyszą zawsze ceremonii zaślubin i uroczystości weselnych. Jednocześnie nie zabrakło zwariowanych tańców na parkiecie, śmiechu i wesołych zabaw, które podkreślały atmosferę radości.
Dziękujemy za piękne, wspólne spędzone chwile!

                                                    

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , ,
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments