Surferska sesja MUNDAKA

Surferska Panna Młoda by MUNDAKA 

To była spontaniczna decyzja, zresztą jak wszystkie odnośnie pomysłów, które przychodzą nam do głowy.
Gdzie najlepiej zrobić sesję wyjątkowej, ręcznie wykonywanej biżuterii ślubnej inspirowanej lekkością i surfingiem?
Odpowiedź była szybka, sprawna a podjęcie decyzji i rozpoczęcie przygotowań jeszcze szybsze.
Kasia - projektantka, pomysłodawczyni i właścicielka pracowni MUNDAKA to pełna pasji, lekkości i optymizmu absolwentka ASP opisująca swoją markę i siebie:

" Marzy mi się mieszkać na wybrzeżu oceanu, codziennie pływać w lodowatej wodzie na falach mniejszych od tych większych, ale większych od tych mniejszych w hiszpańskiej wioseczce.
Zajadając oliwki i tapas. Dlatego moją markę nazwałam swoim największym życiowym marzeniem. Aby moje fale były odrobinę bliżej mnie."

Miejsca na sesję nie musiałyśmy długo szukać. Kasia połowę roku spędza ucząc surfingu nad naszym pięknym, jednak charakternym Bałtykiem
- dokładnie na Helu ucząc w szkole SURF PEOPLE.  Tam właśnie odbyła się sesja.
Nasza nadmorska sesja w surferskim klimacie nie odbyłaby się bez wspaniałego salonu sukien ślubnych MAYBEE, który bez namysłu jednak z delikatną nutką obawy :)
udostępnił nam przepiękne suknie do sesji projektu SYLWII KOPCZYŃSKIEJ ( w tym poście pojawi się pierwsza w kolejnym druga z sukien).

Dopełnieniem całości było zadbanie o nienaganny, elegancki i minimalistyczny manicure, by biżuteria otrzymała odpowiednią oprawę,
tu z pomocą przyszła jedna z wiodących marek Manicure Tytanowego ENVEE. 

Wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniach do sesji bardzo dziękujemy za wsparcie i cierpliwość <3

Sesja odbyła się dzięki pomocy i uprzejmości: 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] zaczynają się na długo, długo przed tym zanim na kobiecym palcu zabłyśnie ten wyjątkowy pierścionek zaręczynowy. Nie chce generalizować i wrzucać wszystkich Panien Młodych do jednego worka, ale już poznając […]