Sesja ślubna w Willi Tadeusz I Lanckorona

SESJA PLENEROWA WILLA TADEUSZ - LANCKORONA
Kasia & Adam to wyjątkowy team, dlatego ich sesja nie mogła odbyć się w standardowym miejscu. Czyżbyśmy o wszystkich naszych parach pisali, że są wyjątkowe?
hmm może to nudne, ale na prawdę tak jest. Mamy to szczęście, że spotykamy na naszej drodze same perełki :) i każde spotkanie to odczucie, że znamy tych ludzi od lat a widzimy się czasami dopiero 2 raz. Może to jest prawda, że podobni ludzie się przyciągają, więc przyciągamy do siebie swoje bratnie dusze :D chcemy wierzyć, że tak właśnie jest i to dlatego nasze pary to nie nasi klienci, ale znajomości na lata.

ZDJĘCIA ŚLUBNE LANCKORONA WILLA TADEUSZ
Willa Tadeusz w Lanckoronie to niezwykłe miejsce, schowany w środku lasu stary dom, z niesamowitym klimatem. Dookoła willi rozpościerają się piękne widoki drzew, zieleni i lasu. Panuje spokój, cisza i domowa atmosfera. Momentami można odnieść wrażenie, że jest się jakby poza światem, poza tym co dzieje się na zewnątrz. Jeśli chcemy uciec od zgiełku wielkiego miasta, pośpiechu i hałasu to jest to idealna lokalizacja. Zwolennicy slow wedding po polsku znajdą tutaj przystań i miejsce dla swojego przyjęcia. W takim wnętrzu i okolicy willi nie można mówić o nudzie czy przepychu. Tu odnajdziemy ciszę, las i naturę. Czyż plenerowy ślub w lesie pośród natury, lazurowej wody pobliskiego basenu to nie idealne miejsce by spędzić ten najważniejszy dzień w życiu ze swoją drugą połową i najbliższymi?

WESELE WILLA TADEUSZ
Wesele plenerowe w Willi Tadeusz pozostaje w sferze zawodowych marzeń. Dzięki Kasi i Adamowi mieliśmy okazję uszczknąć tego marzenia realizując tu romantyczną sesję plenerową. Kolejnym etapem będzie reportaż ślubny w Willi Tadeusz, mamy nadzieję, że okazja czai się już za rogiem ...  Na ten moment zapraszamy Was do obejrzenia naszych zakochanych - cudnej, ognistowłosej Kasi & niesamowicie spokojnego Adama.

Tagi: , , , , , , , ,
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] z tą dwójką wariatów Anetą & Jaskiem  stworzyliśmy ciepłą sesję nad lazurowym wybrzeżem przeplataną miejskim klimatem Łodzi. Były przygody, były godziny spędzone w podróży, […]