Sesja ślubna o wschodzie słońca

NATURALNA SESJA ŚLUBNA O WSCHODZIE

Lipcowy poranek, wszyscy zziębnięci, w oczekiwaniu na wschód słońca. Kolejny raz wyrwani o nieludzkiej porze, pierwszy raz podczas swojej sesji narzeczeńskiej nad morzem - Magda & Marcin nie mają lekkiego, fotograficznego życia z nami :)  Lokalizacja bliska ich sercu - okolice Gościniec Nałęże w Jaworzu, rzut beretem od Bielska Białej. Piękna lokalizacja na wesele w sielskim klimacie, ślub w otoczeniu natury, spokoju i drewna.  Cała nasza fotograficzna podróż z Magdą & Marcinem jest przesiąknięta naturalnymi klimatami. Myślą przewodnią wesela były paprocie. Wesele z dodatkami paproci? Idealnie taki zestaw komponował się z Gościńcem i jego mocno rustykalnym klimatem. Cudownie było fotografować tą roześmianą dwójkę w lokalizacji, w której jeszcze chwile temu bawili się do białego rana.

WESELE GOŚCINIEC NAŁĘŻE JAWORZE BIELSKO BIAŁA

Kiedy ustalaliśmy wszystkie szczegóły odnośnie lokalizacji i wizji jak ma wyglądać sesja, pierwsze słowa Madzi - chcemy paprocie, dużo paproci, lasy paproci, duże, małe, ale muszą być  :D bez paproci nie ruszamy się z domu :) Niedługo opublikujemy również reportaż z dnia ślubu w Gościńcu Nałęże i sami zobaczycie, że paprocie cudownie dopełniły ich dzień, tak więc jak można odmówić takim zakochańcom i nie wyczarować im sesji w paprociach?. Tak więc były paprocie, była pobudka prawie w nocy, były dużo szydery ( bo akurat charakterami i poczuciem humoru nie mogliśmy trafić lepiej), było zimno i niekończący się śmiech. Jeszcze nigdy nie słyszeliśmy tylu tekstów na temat ludzi jeźdzących bmkami :), jedno z nas jest posiadaczem tego typu pojazdu więc ubaw był po pachy :) Ale prócz śmiechów i pogaduszek popełniliśmy też piękną sesję, pięknych, zakochanych ludzi. Ludzi z pasją, miłością i jednocześnie kocich rodziców.  Wstające słońce zaskoczyło swoją piękną barwą i sprawiło, że zerwanie się o świcie było warte takich widoków.

FOTOGRAF ŚLUBNY BIELSKO BIAŁA

Sesja na łonie natury, piękne widoki, ciepła barwa słońca to nic przytym jak ważny jest kontakt między parą, ich gesty, ruchy, miłość którą widać przy każdym ruchu i słowie. Tego nie zastąpią nawet najpiękniejsze, najdalsze widoki to jest coś czego nie da się oszukać i podrobić. To jest w Was - Madzia & Marcin - piękny czas, piękni ludzie, piękne światło.

Tagi: , , , , , , , , , , ,

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Barbara Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Barbara
Gość
Barbara

O mamo❤❤❤ jesteście najlepsi!!!