Sesja ślubna o wschodzie słońca

NATURALNA SESJA ŚLUBNA O WSCHODZIE

Lipcowy poranek, wszyscy zziębnięci, w oczekiwaniu na wschód słońca. Kolejny raz wyrwani o nieludzkiej porze, pierwszy raz podczas swojej sesji narzeczeńskiej nad morzem - Magda & Marcin nie mają lekkiego, fotograficznego życia z nami :)  Lokalizacja bliska ich sercu - okolice Gościniec Nałęże w Jaworzu, rzut beretem od Bielska Białej. Piękna lokalizacja na wesele w sielskim klimacie, ślub w otoczeniu natury, spokoju i drewna.  Cała nasza fotograficzna podróż z Magdą & Marcinem jest przesiąknięta naturalnymi klimatami. Myślą przewodnią wesela były paprocie. Wesele z dodatkami paproci? Idealnie taki zestaw komponował się z Gościńcem i jego mocno rustykalnym klimatem. Cudownie było fotografować tą roześmianą dwójkę w lokalizacji, w której jeszcze chwile temu bawili się do białego rana.

WESELE GOŚCINIEC NAŁĘŻE JAWORZE BIELSKO BIAŁA

Kiedy ustalaliśmy wszystkie szczegóły odnośnie lokalizacji i wizji jak ma wyglądać sesja, pierwsze słowa Madzi - chcemy paprocie, dużo paproci, lasy paproci, duże, małe, ale muszą być  :D bez paproci nie ruszamy się z domu :) Niedługo opublikujemy również reportaż z dnia ślubu w Gościńcu Nałęże i sami zobaczycie, że paprocie cudownie dopełniły ich dzień, tak więc jak można odmówić takim zakochańcom i nie wyczarować im sesji w paprociach?. Tak więc były paprocie, była pobudka prawie w nocy, były dużo szydery ( bo akurat charakterami i poczuciem humoru nie mogliśmy trafić lepiej), było zimno i niekończący się śmiech. Jeszcze nigdy nie słyszeliśmy tylu tekstów na temat ludzi jeźdzących bmkami :), jedno z nas jest posiadaczem tego typu pojazdu więc ubaw był po pachy :) Ale prócz śmiechów i pogaduszek popełniliśmy też piękną sesję, pięknych, zakochanych ludzi. Ludzi z pasją, miłością i jednocześnie kocich rodziców.  Wstające słońce zaskoczyło swoją piękną barwą i sprawiło, że zerwanie się o świcie było warte takich widoków.

FOTOGRAF ŚLUBNY BIELSKO BIAŁA

Sesja na łonie natury, piękne widoki, ciepła barwa słońca to nic przytym jak ważny jest kontakt między parą, ich gesty, ruchy, miłość którą widać przy każdym ruchu i słowie. Tego nie zastąpią nawet najpiękniejsze, najdalsze widoki to jest coś czego nie da się oszukać i podrobić. To jest w Was - Madzia & Marcin - piękny czas, piękni ludzie, piękne światło.

Tagi: , , , , , , , , , , ,
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] kto lubi wstawać z kurami ;) a jeszcze mniej osób lubi wstawać przed pojawieniem się pierwszych promieni słońca, ale to najpiękniejszy czas by nikt nam nie przeszkadzał, byście Wy czuli się swobodnie i nikt […]

trackback

[…] i Marcinem na początku zapowiadało się klasycznie – naturalna sesja ślubna w górach lub piękna górska sesja o wschodzie słońca…. hmmm,  stwierdziliśmy, że odpowiednio patrzy im z oczu i to może się udać. Pogoda […]

trackback

[…] Sesja plenerowa w inny dzień niż wesele to dla nas bardzo ważny element. Mamy wtedy dużo więcej czasu niż w dniu ślubu by stworzyć dla Was piękną pamiątkę. Możemy wybrać się w najdalsze zakątki, Wasze ulubione miejsca o dowolnej godzinie i nie mamy w głowie, że goście czekają więc musimy się śpieszyć. To bardzo ważny element, który pozwala Wam się wyluzować, cieszyć tą chwilą i wykorzystać moment, że jeszcze raz możecie poczuć namiastkę z dnia wesela: założyć piękną suknie ślubną, jeszcze lepiej gdy suknia ślubna Anna Kara już czeka na wieszaku by zostać ubraną :) , możecie wskoczyć w… Czytaj więcej »

trackback

[…] Piękna pamiątka to ważny element każdego dużego i znaczącego dla nas wydarzenia. W czasach kiedy zalewają nas nieograniczone ilości elektronicznych fotografii, które łatwo i szybko skasować, zamienić, zastąpić kolejnymi coraz bardziej zaczynamy doceniać tradycyjne, ponadczasowe rozwiązania z nutką nowoczesności. Zdjęcia w wersji online łatwo usunąć, zgubić, stracić, namacalne albumy i wydruki będą z nami każdego dnia :) Takie właśnie są nasze albumy, które chcemy by były wspaniałą i trwałą pamiątką na lata. By dotknięcie oprawy, otwarcie pierwszej strony powodowało mocniejsze bicie serca, a wspomnienia w nich zawarte były ciągle świeże i piękne, by pamiątki z tak ważnych chwil miały… Czytaj więcej »

Barbara
Barbara
2 lat temu

O mamo❤❤❤ jesteście najlepsi!!!