Sesja plenerowa w Zakopanem – Aleksandra & Piotr

SESJA PLENEROWA W GÓRACH – ZAKOPANE

Wiele par marzy o pięknej, górskiej sesji plenerowej. Budzący się dzień, piękne światło, widoki gór w oddali, słońce i rozwiane włosy.
To na pewno idealny scenariusz na sesję plenerową w górach. Wielu małżonków jednak rezygnuje w przedbiegach, gdyż taka sesja to nie tylko piękny efekt końcowy,
ale także duże wyzwanie, niedogodności i ogromne pokłady cierpliwości. Tylko najbardziej wytrwali kończą z piękną górską sesją plenerową w albumie, jako pamiątka ślubna.
Jedną z zeszłorocznych par, która zdecydowała się na pobudkę o pierwszej w nocy, dwie godziny w samochodzie, kilka godzin pozowania, zimno, chłód i niedogodności byli Ola i Piotrek.

Już po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że są oni zdeterminowani by ich pamiątka nie była zwyczajna i zrobili wszystko by ich dzień ślubu a także sesja stały się wyjątkowe.
Co nas w nich urzekło? Zdecydowanie, wytrwałość, niesamowita wyrozumiałość Oli, która mimo przeszywającego chłodu dzielnie znosiła wszystkie nasze pomysły.
A także otwartość Piotrka, który zdecydował się zaufać nam i pokazać swój niesamowity tatuaż. Mimo temperatury razem z Olą zrzucili z siebie eleganckie stroje,
pokazując nam swoje najgłębsze uczucie. Jesteśmy niesamowicie dumni z kadrów na które daliście się namówić.
Dziękujemy za to, że zaufaliście nam  i razem mogliśmy stworzyć taką piękną, pełną uczucia sesję w porannym Zakopanym.

Wschód słońca w Zakopanym nastraja do romantycznych kadrów.

bukiet i wianek Oli – KNFS Workshop Magda Kania
niesamowite tatuaże Piotrka – Number 8 Tattoo

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o