Sesja ciążowa nad jeziorem

NATURALNA SESJA CIĄŻOWA NAD JEZIOREM

Czasami życie zaskakuje i sesja narzeczeńska staje się sesją ciążową. Poznaliśmy Asię i Roberta rok temu gdy zdecydowali się powierzyć nam swój dzień ślubu, który jeszcze przed nami. Marzyła im się sesja przed ślubem, która będzie pamiątką z emocji, które towarzyszą przygotowaniom, oczekiwaniu na ten wyjątkowy dzień. Pogoda w dniu naszej sesji nie zapowiadała się zbyt ciekawie jednak do końca wierzyliśmy, że będzie dobrze. Gdy padła decyzja, że działamy, a z samochodu, na miejscu naszego spotkania wysiadła Asia, powiedzieliśmy "wow, ale super". Nasza urocza para już niedługo powita nowego członka rodziny.... prawie idealnie jako prezent ślubny. Sesja, która w teorii miała być narzeczeńską stała się ciążową .... i bardzo nas to cieszy.

FOTOGRAFIA RODZINNA BIELSKO BIAŁA

Fotografia ciążowa i rodzinna to wyjątkowe dziedziny fotografii, które są następstwem tego co tworzymy przed i w dniu ślubu, owoc miłości dwojga ludzi, którzy decydują się być razem i tworzyć piękny i kochający się dom. Fotografia ciążowa pozwala uwiecznić piękny, wyjątkowy czas oczekiwania na nowego członka rodziny, pełen niepewności, ciekawości, odrobiny strachu co będzie, jak się wszytko ułoży, jaka będzie ta nowa mała istota. Ten moment, na fotografii powinien być lekki, naturalny i zwiewny, zwykły spacer podczas, którego możemy zobaczyć, że to nie tylko miłe popołudnie, ale także uwiecznienie momentu, który za chwile zmieni całe ich życie. Sesja ciążowa nie musi być pompatyczna, przepełniona dodatkami, gadżetami, bucikami na brzuchu. My wybieramy naturalność, subtelność i delikatny powiew popołudniowego wiatru we włosach :) z brzuszkiem w tle. Mamy cichą nadzieję, że spotkamy się z Asią i Robertem na sesji rodzinnej gdy już ich mała gwiazda powita świat i zadomowi się w nim na dobre, pełna uśmiechu,  radości w otoczeniu cudownych, kochających rodziców.

FOTOGRAF ŚLUBNY ŻYWIEC

Asia i Robert z wielkim przejęciem oczekują dwóch wielkich wydarzeń w swoim życiu, już niedługo ich przygotowywany od dawna ślub, w pięknych Beskidach, elegancki, jednak z nutką natury i świeżości, a także przyjścia na świat swojego wyczekanego maleństwa. Już nie możemy się doczekać obu wydarzeń. Na ten moment zapraszamy Was do obejrzenia ich sesji narzeczeńsko - ciążowej.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] ślubne, które można wykorzystywać również do wykonania pamiątki z sesji narzeczeńskiej czy rodzinnej to: – indywidualny projekt – personalizowana oprawa z najwyższej jakości materiałów i skór – […]