Rustykalna sesja ślubna Częstochowa I Justyna & Bartek

Rustykalna sesja ślubna Częstochowa

Sesja plenerowa w inny dzień niż wesele to dla nas bardzo ważny element. Mamy wtedy dużo więcej czasu niż w dniu ślubu by stworzyć dla Was piękną pamiątkę. Możemy wybrać się w najdalsze zakątki, Wasze ulubione miejsca o dowolnej godzinie i nie mamy w głowie, że goście czekają więc musimy się śpieszyć. To bardzo ważny element, który pozwala Wam się wyluzować, cieszyć tą chwilą i wykorzystać moment, że jeszcze raz możecie poczuć namiastkę z dnia wesela: założyć piękną suknie ślubną, jeszcze lepiej gdy suknia ślubna Anna Kara już czeka na wieszaku by zostać ubraną :) , możecie wskoczyć w garnitur i poczuć się jak w ten wielki dzień, tylko sami, wśród natury i pięknych krajobrazów.

Fotograf na ślub Częstochowa, fotograf ślubny Częstochowa

Justyna & Bartek to wyjątkowa para artystów, oboje na co dzień mają do czynienia ze sztuką  i nie zabrakło artyzmu również podczas oświadczyn.
Czy pierścionek zaręczynowy zawsze musi być w jubilerskim opakowaniu ? Dla Bartka nie było mowy o czymś tak zwykłym, jego artystyczna dusza nie pozwoliła na to by ten najważniejszy w tamtej chwili przedmiot miał pospolitą oprawę. W galerii sami będziecie mogli ocenić co zmajstrował dla Justyny Bartek. My jesteśmy zachwyceni pomysłowością.... Justyna chyba też skoro bez zastanowienia się zgodziła, a dziś są już mężem i żoną. Myślicie, że ta kreatywność Bartka skończyła się wraz z opakowaniem pierścionka? nieeeee, sesja o wschodzie na targu przy cmentarzu .... jest hardcore .... można było się po nim tego spodziewać . Bartek nie miał litości, nie dość że wyciągnął nas z łóżek w środku nocy, kazał jechać 2 godziny na miejsce sesji a na końcu okazało się, że jest to targ. Ale nie zwykły.... i tutaj cała zabawa. Targ w jego rodzinnej miejscowości to stare, klimatyczne stodoły a w każdej z nich znajduje się bazarek, w którym można znaleźć dosłownie wszystko. Niektórzy marzą o sesji ślubnej za granicą, zdjęciach plenerowych nad morzem lub w górach .... nie to nie w tym przypadku :) Justyna i Bartek poszli krok dalej.

Wesele Częstochowa

Do samego końca nie wiedzieliśmy co to będzie, jak to będzie, gdzie jedziemy. Bartek z Justyną jednak tak pozytywnie nas zaskoczyli swoim podejściem i atmosferą na sesji, że na długo będziemy ich pamiętać, mamy nadzieję, że oni również będą z sentymentem wspominać ten dzień. Z tego co wiemy sesja zawładnęła ich sercem :) To nas cieszy najbardziej, zapraszamy, by zawładnęła i Waszymi.

suknia ślubna Justyny: ANNA KARA
ramoneska Justyny: Nikola Gadzinowska
makijaż : Marcelina Bystroń Make Up

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Hotel & Spa Targanice Justynę i Bartka poznaliście jakiś czas temu gdy publikowaliśmy ich rustykalną sesję ślubną w okolicach Częstochowy. Malownicze widoki w cudnym, ciepłym słońcu i piękna para zakochana w sobie bez pamięci to […]

trackback

[…] naszym portfolio przeważają rustykalne sesje plenerowe, plenery o wschodzie słońca, sesje na łonie natury, w górach,  naturalne sesje na polach i […]