Luksusowe albumy fotograficzne z płótna i skóry – pamiątka w najpiękniejszej oprawie

LUKSUSOWE ALBUMY FOTOGRAFICZNE – PIĘKNA PAMIĄTKA NA LATA

Każdy z nas ma w życiu ważne momenty, do których chce wracać, które chce wspominać i którymi pragnie się dzielić z najbliższymi. Piękny, ręcznie robiony tradycyjny album fotograficzny, fotoksiążka z twardymi kartkami czy fotoalbum to elegancka oprawa dla wspomnień. A wyjątkowe chwile potrzebują takiej trwałej i luksusowej oprawy. Welurowy album na zdjęcia czy może fotoksiążka w skórzanej oprawie? Klient ma u nas możliwość wyboru, ale to, co łączy oferowane produkty to najlepsza jakość i perfekcyjne wykonanie. Posiadamy bogatą gamę kolorystyczną opraw ze skóry, płótna, weluru i wielu innych. Luksusowy album warto mieć zarówno w swoim domu, jak i potraktować go jako pomysł na prezent dla przyjaciół i najbliższych.

FOTOGRAF ŚLUBNY BIELSKO BIAŁA

Jeśli chcecie zadbać o odpowiednią oprawę swoich fotografii ze ślubu i wesela, to najlepszym wyborem będzie jedna z poniższych opcji. Fotoksiążka ślubna, fotoalbum, storybook, klasyczny album na zdjęcia – to produkty, które uwiecznią pierwsze chwile Waszego małżeństwa. Każdy z nich ma nieco inną specyfikę. Warto się z nią zapoznać, by przekonać się, które z oferowanych rozwiązań najlepiej odpowiada Waszym wymaganiom i oczekiwaniom.

Tradycyjny album na zdjęcia

idealne rozwiązanie dla miłośników klasyki i tradycji. Rozwiązanie, które podbija serce fanów fotografii od wielu lat. Jest to jednak opcja dla cierpliwych, którzy lubują się w kontemplacji kadrów, dbaniu o każdy detal i pracy w białych rękawiczkach :). Wszystkie te wymogi rekompensuje efekt – ponadczasowe piękno tradycyjnej oprawy, która cieszy oko, nie zważając na lata. Ponętny szelest stron albumu ze zdjęciami za każdym razem powoduje ciarki jak przy tym pierwszym razie. Twarde, czarne karty aż czekają, by powitać kolorowe fotografie.

Tradycyjne albumy są dostępne w formatach: 30 × 30 cm i 25 × 25 cm z liczbą kart od 20 do 50.

Fotoalbumy 

sztywne, grube karty, trwałość i solidne wykonanie to niezaprzeczalne atuty fotoalbumów. Mają jedwabne strony, które można zakwalifikować między błyskiem a matem, nie palcują się i nie brudzą. Fotoalbum postawiony na półce będzie cieszył oko dzięki pięknej oprawie z płótna, skóry lub miziatych welurów. Jesteśmy przekonani, że gdy jakieś ciekawskie oko dojrzy welurowy album, ciekawość wygra niezaprzeczalnie. Obok niego nie da się przejść obojętnie. Bogata gama tęczowych kolorów pozwoli dobrać oprawę do nastroju, sesji czy wystroju mieszkania :). Nawet najbardziej wymagający koneser znajdzie coś dla siebie.

Fotoalbumy dostępne są w formatach: 30 × 30 cm, 20 × 20 cm, 25 × 35 cm, 20 × 30 cm. Każdy z nich składa się z 20 twardych stron oraz dodatkowych 2 na rozkładówkę.

Storybooki 

to coś, czego jeszcze nie było. Trochę chudszy niż fotoksiążka w twardej oprawie, jego strony nie posiadają przekładek między poszczególnymi kartami, co powoduje, że jest lżejszy i wizualnie, i wagowo. Chcesz mieć namiastkę albumu ze zdjęciami w formie książki, ale z większą liczbą stron? To świetne rozwiązanie dla Ciebie. Storybook łączy tradycję albumu z nowoczesnością, do której z radością się wraca, by przypomnieć sobie, jakie cudowności skrywa w środku. Strony są na tyle miękkie, że się nie wyginają, a jednocześnie tak twarde, że trudniej je rozerwać czy zniszczyć. Storybooki nie palcują się i nie brudzą. Zdjęcia, podobnie jak w przypadku książki fotograficznej są nadrukowywane na karty, dzięki czemu zachowują niewielką grubość. Czy można znaleźć lepszy dom dla swoich fotografii ? My uważamy, że nie :)

Dostępne formaty storybooków to: 30 × 30 cm, 20 × 20 cm, 20 × 30 cm, 25 × 35 cm. Każdy z nich składa się z 60 miękkich stron + dodatkowo 2 na rozkładówkę.

Fotoksiążki 

wysoka jakość druku cyfrowego i piękne błyszczące lub matowe strony to niewątpliwe zalety fotoksiążki. Dla osób, które lubią miękkość stron, ich delikatność i subtelność album ze zdjęciami w formie książki będzie idealnym wyborem. To coś innego niż klasyczny album czy storybook. Czasem klienci zastanawiają się fotoksiążka a fotoalbum – czym to się różni? Fotoksiążka z projektem to bardzo subtelna i piękna oprawa wspomnień. Ma delikatne, cienkie strony jak w albumach czy atlasach oglądanych w księgarni. Zdjęcia są nadrukowywane na strony. Dostępne są dwie możliwości:

- dreambook – fotoksiążka z jedwabnymi stronami w formacie 30 × 30 cm lub 20 × 20 cm – każda składa się z 60 satynowych stron;

- fotoksiążka z matowymi stronami na kredowym papierze w formacie 30 × 30 cm, zawiera 60 matowych stron.

Fotoksiążka z projektem jest często wybieranym rozwiązaniem na prezent. Fotoksiążka dla dziecka np. fotoksiążka na chrzest będzie piękną pamiątką z pierwszej, ważnej uroczystości rodzinnej maluszka, a fotoksiążka na 18 urodziny uwieczni moment wkroczenia w dorosłość. Przestrzegamy jednak – fotoksiążki lubią, by traktować je delikatnie. Zbyt szybkie i intensywne oglądanie zdjęć zamieszczonych w fotoksiążce z opisami i niekontrolowane ruchy mogą skutkować roztarganiem stron, a tego nie chcemy. Jeśli ktoś jest porywczy w powracaniu do wspomnień – polecamy welurowe albumy i storybooki :), będzie bezpieczniej.

Wspomnienia w najpiękniejszej oprawie

Welurowy album na zdjęcia, skórzany a może płócienny? Fotoksiążka dziecka obrazująca pierwszy rok jego życia a może fotoksiążka ze starych zdjęć z własnego dzieciństwa? Pomysłów na stworzenie małych dzieł sztuki odpowiadających różnym gustom są tysiące.

Oprócz tradycyjnych albumów na zdjęcia, fotoksiążek czy fotoalbumów doskonałą pamiątką z podróży czy rodzinnych uroczystości są także inne produkty fotograficzne jak np. fotoobrazy na płótnie, które odpowiednio wyeksponowane staną się prawdziwą ozdobą różnych pomieszczeń w domu.

Tagi: , , , , , , , , , , , ,
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments