Luksusowe albumy fotograficzne z płótna i skóry – pamiątka w najpiękniejszej oprawie

LUKSUSOWE ALBUMY FOTOGRAFICZNE - PIĘKNA PAMIĄTKA Z NAJWAŻNIEJSZYCH CHWIL

Każdy z nas ma w życiu ważne momenty, do których chce wracać, wspominać je i dzielić się nimi z najbliższymi. Piękny, ręcznie robiony album fotograficzny to elegancka oprawa dla wspomnień. Tak wyjątkowe chwile potrzebują trwałej i luksusowej oprawy. Albumy, które oferujemy to gwarancja jakości, perfekcyjnego wykonania i bogatej gamy kolorystycznej opraw ze skóry, płótna, weluru i wielu innych.  Luksusowy album to wyjątkowy prezent dla przyjaciół i najbliższych.

FOTOGRAF ŚLUBNY BIELSKO BIAŁA

Jeśli chcesz zadbać o odpowiednią oprawę swoich fotografii, to poczytaj co mamy i do opowiedzenia:

- Album tradycyjny -
idealne rozwiązanie dla miłośników klasyki i tradycji. Rozwiązanie, które podbija serce fanów fotografii od wielu lat, jest to jednak opcja dla cierpliwych, którzy lubują się w kontemplacji kadrów, dbania o każdy detal i pracy w białych rękawiczkach :) Wszystkie te wymogi rekompensuje efekt końcowy - ponadczasowe piękno tradycyjnej oprawy, która cieszy oko nie zważając na lata. Ponętny szelest stron za każdym razem powoduje ciarki jak przy tym pierwszym razie. Twarde, czarne karty aż czekają by powitać kolorowe fotografie.

-  Fotoalbumy -
sztywne, grube karty, trwałość i solidne wykonanie, to niezaprzeczalne atuty fotoalbumu. Postawiony na półce cieszy oko dzięki pięknym oprawie z płótna, skóry lub miziatych welurów. Jesteśmy przekonani, że gdy jakieś ciekawskie oko dojrzy go, ciekawość wygra niezaprzeczalnie. Obok niego nie da się przejść obojętnie. Bogata gama tęczowych kolorów pozwoli dobrać oprawę do nastroju, sesji czy wystroju mieszkania :) Nawet najbardziej wymagający koneser znajdzie coś dla siebie.

- Storybooki  -
to coś, czego jeszcze nie było. Trochę chudszy niż fotoalbum, jego strony nie posiadają przekładek między poszczególnymi kartami, co powoduje, że jest lżejszy i wizualnie i wagowo. Chcesz mieć namiastkę albumu, ale z większą ilością stron - to świetne rozwiązanie dla Ciebie. Tradycja albumu połączona z nowoczesnością, do której z radością się wraca by przypomnieć sobie jakie cudowności skrywa w środku. Czy można znaleźć lepszy dom dla swoich fotografii ? - my uważamy, że nie :)

- Fotoksiążki -
wysoka jakość druku cyfrowego, piękne błyszczące lub matowe strony. Fotoksiążka zawładnie sercem moli książkowych, osób które lubią miękkość stron, ich delikatność i subtelność. To coś innego niż album czy storybook. Przestrzegamy - fotoksiążki lubią by traktować je delikatnie gdyż zbyt intensywne oglądanie i niekontrolowane ruchy mogą skutkować roztarganiem stron - a tego nie chcemy. Jeśli ktoś jest porywczy w powracaniu do wspomnień - polecamy albumy i strorybooki :) będzie bezpieczniej.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA W NAJPIĘKNIEJSZEJ OPRAWIE

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o