Aleksandra & Łukasz I Wrocław I Hotel Wodnik I Romantyczny Ślub

O tym, że lubimy eleganckie, naturalne śluby już wiecie, tym bardziej cieszyliśmy gdy dowiedzieliśmy się, że dzięki Oli & Łukaszowi będziemy mogli odwiedzić nie tylko Wrocław, ale także położony w samym sercu miasta Hotel-Restaurację Wodnik.
Komuś mogłoby się wydawać jak Hotel w centrum miasta może być klimatycznym miejscem na ślub. Otóż nic bardziej mylnego, Ola & Łukasz zadbali o to by to miejsce nie stało się oczywiste. By osiągnąć maksymalny poziom zaskoczenia postanowili w tym wyjątkowym dla siebie dniu przypłynąć na swoje przyjęcie…… łodzią.
Dzięki sprzyjającej pogodzie udało się wykonać cały plan a goście mogli cieszyć się razem z naszą uroczą Parą i składać życzenia popijając szampana podczas rejsu po Odrze by na koniec zostać przetransportowanym praktycznie pod same drzwi eleganckiego Wodnika, w którym czekała już na nich zabawa do samego rana.

HOTEL WODNIK WROCŁAW – ELEGANCKI ŚLUB NAD ODRĄ

Ceremonia odbyła się w przepięknym kościele św. Wojciecha na Placu Dominikańskim we Wrocławiu. Ogromne wnętrze, nastrojowe, budzące respekt swoją wielkością. Po uroczystości goście udali się ulicami Wrocławia na łódź, która popłynęła wraz z nimi do pięknie położonego Hotelu Wodnik o którym wspomnieliśmy wyżej.

Ten dzień był dla Oli i Łukasza wyjątkowy, pełen uczuć, zabawy wśród najbliższych, dzięki nieocenionej pomocy i organizacji całego dnia Joli z Wytwórni Ślubów  mogli oni się skupić w tym dniu tylko i wyłącznie na celebrowaniu swojego szczęścia, a my razem z nimi mogliśmy przeżyć wspaniale ten dzień.

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments